Par mums

SIA V. Biļuka komercfirma "Evija", kura dibināta 1993.gada 21. janvārī un ir lielākais naftas produktu vairumpiegādātājs Latvijas tirgū ar izeju uz tuvāko Eiropas valstu tirgiem, kā arī vadošais kuģu bunkerēšanas uzņēmums Liepājas ostā. SIA V. Biļuka komercfirmas "Evija" īpašumā ir naftas produktu termināls ar kopējo ietilpību 11 000 m3. Rezervuāru parks tika uzcelts 2001. gadā, atbilstoši visām Eiropas Savienības prasību normatīvām. Rezervuāru parks sastāv no 7 rezervuāriem: 4x1000m3, 2x2000 m3, 1x3000 m3, izliešanas – iepildīšanas estakāde 10 dzelzceļa cisternām, divas sūkņu stacijas, kuras ir apgādātas ar divu veidu sūkņiem: ar skrūves sūkņiem gaišajiem naftas produktiem un sūkņiem, kuri paredzēti viskozajiem naftas produktiem (bāzes eļļām).

Kopš 1998. gada SIA V. Biļuka komercfirma "Evija" ir Latvijas desmit lielāko uzņēmumu vidū naftas biznesa jomā. Mūsu piedāvātie naftas produkti izceļas ar augstu kvalitāti un izdevīgām cenām. Visi naftas produkti tiek iepirkti no naftas pārstrādes uzņēmumiem Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainas bez starpniekiem.


Sūkņu stacija Nr. 1 ir paredzēta naftas produktu pārkraušanai no dzelzceļa cisternām uz rezervuāru parku. Sūkņu stacija Nr.2 ir paredzēta naftas produktu pārkraušanai no rezervuāru parka tankkuģi 68. piestātnē. Šī stacija ir apgādāta ar diviem skrūves sūkņiem ar kopējo ražību 500 m3/stundā. No SIA V. Biļuka komercfirmas "Evija" naftas termināla uz 68. piestātni ir ierīkoti divi cauruļvadi. Viena cauruļvada diametrs ir 300 mm, otra diametrs ir 150 mm.

Mūsu uzņēmums piedāvā:

  • Stacionāro kuģu bunkurēšanu pie piestātnes Nr. 93 Liepājas ostā, visu diennakti;
  • Kuģu bunkurēšanu jebkurā Liepājas ostas piestātnē no autocisternām vai bunkerētāja tankkuģa, visu diennakti;
  • Kuģu bunkurēšana Liepājas ostā (bunkurētājs "Vitrupe" ar ietilpību 300 m3);
  • Naftas produktu piegāde vairumā Latvijas tirgū, kā arī Eiropas tuvākajās valstīs ar savu autotransportu;
  • Kompānija piedāvā gaišo naftas produktu pārkraušanu (bāzes eļļas un citi naftas produkti);